Produkce singlů a desek

tvorba melodií, arange skladeb, příprava na nahrávání.

david spilka

hudební Producent, skladatel, majitel nahrávacího studia.

filmová hudba

reklamní znělky, hudba do reklam, filmová hudba na zakázku.

kvalitně zpracujeme vaši nahrávku.

nahrávací Studio založeno v roce 2008.

studio
předprodukce
mix
efekty
producent
odborná pomoc
foto-video
making of
studio hráč
odborná pomoc
mastering
analog - digital

efektivní nástroje pro vaše nahrávky

Zpravidla točíme bicí nástroje živě, ale někdy je mnohem efektivnější použít už nasnímané vzorky reálných živých bubnů nebo je navzájem kombinovat. Zvládáme 3 metody kombinací.

superior
cubase-10

Steinberg Cubase 10

Software Steinberg Cubase 10 je populární DAW program. Cubase 10 opět nabízí řadu vylepšení, které vám práci v tomto editačním a produkčním programu výrazně ulehčí.

Výhodou jsou vylepšené funkce pro lazení zpěvu, synchronizace stop podsebou, možnost uložit více nastavení v mixu, hromadný export skladeb a další ...

cubase-10

VST-plugins

Používáme kvalitní 64bit plugins, takové, jaké se používají ve světě. Víme, co potřebujeme pro úpravu zvuku v každém odvětví hudby.

vst-plugins

ukázky nahrávek KAPEL

základ před studiem

vše začíná u připravenosti .

bicí

Naladit a seřídit bicí soupravu. Pokud chcete nahrávat na elektronické bicí, vemte si jen basový pedál, paličky, případně efektové činely, perkuse.

basa

Den před nahráváním nasadit nové struny a trochu je vyhrát. Seřídit kytaru v oktávách.

kytara

Den před nahráváním nasadit nové struny a trochu je vyhrát. Seřídit kytaru v oktávách a zkontrolovat elektriku, zda kytara nebrumí.

samply

Pokud má kapela speciální požadavky na samply a nechcete je vyrábět ve studiu, doneste je ve kvalitě min. 48kHz 32bit. Nebo doneste referenční samply z předprodukce a vyrobíme nové, kvalitní.

zpěv

U zpěváka je důležitá hlasová kondice. Proto před i během natáčení je důležité se o sebe starat. Jde o větší počet hodin, které musí zpěvák zvládnout.

jasná představa

Kapela by měla mít jasnou představu o zvuku své nahrávky.Tuto představu je nutné před nahráváním vždy důkladně prokonzultovat.Pak je možné se co nejvíce představě přiblížit.

mapa

informace :

sjednejte si nezávaznou schůzku. 

společně Váš hudební projekt naplánujeme.

tel.: 777 084 155
pro informace volejte